Konferenční stolek Live z kmene stromu Akácie Platina XL

11727

Nový produkt

Konferenční stolek Live z kmene stromu Akácie Platina XL

Více informací

Omezená speciální nabídka

13 799,00 Kč

16 299,00 Kč

-2 500,00 Kč

Dostupnost 2-6 týdnů

- +

Značka: Mulsano

Přidat k porovnání

 
Více informací

Váš nový obývací pokoj by měl být vzrušující a jedinečný. Tento konferenční stolek je okouzlující věc, protože stolní deska je vyrobena z pevné akácie a pochází z kmene stromu. Povrch dřevěného stolu je dokonale ručně upraven a prezentuje se v elegantní barevné platině. Každý stromový stolek má zcela unikátní tvar, takže každý stůl z masivního dřeva je jedinečný. Kromě toho se každý dřevěný stůl z kmene stromu liší vždy vzhledem k různě uspořádaným vlastnostem. Jedná se například o různá žilkování, přírodní inkluze a jiné nepravidelnosti přírodního původu. Deska stolu z akáciového dřeva také představuje složité ručně vyrobené povrchy a odráží se v elegantním odstínu platiny.


Upozornění: Praskliny vznikají v důsledku řezu kmene stromu. Ty se mohou dále vyvíjet nebo ustupovat v závislosti na teplotě v místnosti. To nemá vliv na funkci vašeho stolu, ale pouze na jeho charakteristiku.

 

 

Rozměry:

Nejdelší průměr: 60-80 cm

Výška: 25 cm

 

 

Materiál:

Akácie

 

 

Barva:

Platina

 

 

Povrch:

Ručně zpracováno

 

 

Další informace:

Stav: Smontováno

Váha v kg: 55

Upozornění: Každý konferenční stolek je vyroben z masivního kmene stromu a může se lišit hmotností, velikostí (nejdelší průměr asi 60 až 80 cm) dle vzrůstu. Přirozené vměstky, suky nebo nepravidelnosti v materiálu jsou přírodního původu.

17 dalších produktů ve stejné kategorii:

QR kód

Menu

Top
Porovnat 0